RIP Kelcey

17. listopadu 2013 v 13:42 | -L |  One Direction Články
Ahoj... Dnes zomrela Kelcey :( Sem máme o nej článok... Na začiatok chcem napísať že je z FB stránky Red Nose Day CZ... Chcela som ho napísať ja, ale tento sa mi veľmi páčil....


Kelcey Hallinan. Dívka, která dnes ráno zemřela. Dívka, která trpěla rakovinou a nakonec jí podlehla. Dívka, které se splnil sen. xx
Kelcey se měla potkat s klukama, jenže její zdravotní stav jí nedovolil cestovat. Její přátelé se však rozhodli splnit jí sen. Za pomoci Directioners se jim podařilo v neděli 8. září vytvořit celosvětový trend na twitteru‪#‎HarryTweetKelcey‬ . Krátce potom Harry tweetnul Kelcey: " Hi @kelceyhal it's nice to 'meet' you. I'm thinking about you.. And sending you all my love. H .xx.".
Po jeho tweetu se nadace Make-A-Wish rozhodla podpořit Kelcey a zeptala se Harryho, jestli by byl ochotný s ní udělat Skype hovor, načež on velmi ochotně souhlasil.
Kelcey, která byla tu dobu v dětské nemocnici ve Philadephii, řekla: "I wasn't expecting it, so I was very excited when he came up on my computer screen!" ("Nečekala jsem to, takže jsem byla velmi vzrušená, když se objevil na obrazovce mého počítače!").
"I was like talking to a normal person, not a famous person, like talking to a friend," ("Bylo to jako mluvit s normálním člověkem, ne jako se slavným, jako mluvit s přítelem,") řekla. Hovor trval něco okolo osmnácti minut. "He's a genuinely nice person." ("Je to opravdu hodný člověk"). Její matka řekla, že chatování s Harrym bylo 'hořkosladké'.
Harry asi před hodinou tweetnul:
"Incredible attitude, incredible person.

R.I.P. KH"
Na chvíli se také objevil celosvětový trend '#RIPKelcey'.
Kelcey se splnil sen. Zemřela šťastná a nadále přežívá v našich srdcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama